top of page

Jaké vibrace ovlivňují naší energii

Vibrace v kvantové fyzice znamenají, že vše je energie. Jsme živé bytosti na určitých frekvencích. Každá vibrace je ekvivalent pocitu a ve světě "Vibrací" existují pouze dva druhy vibrací, pozitivní a negativní. Jakýkoli pocit vás nutí vysílat vibrace, které mohou být pozitivní nebo negativní.


7 věcí, které ovlivňují vaši vibrační frekvenci z pohledu kvantové fyziky:


1. Myšlenky

Každá myšlenka vysílá do vesmíru určitou frekvenci a tato frekvence se vrací ke svému původu, takže v případě, že máte negativní myšlenky, sklíčenost, smutek, hněv, strach, toto vše se vám vrátí. Proto je tak důležité, abyste se starali o kvalitu svých myšlenek a naučili se kultivovat pozitivnější myšlenky.

2. Společnost

Lidé kolem vás přímo ovlivňují vaši vibrační frekvenci. Pokud se obklopíte šťastnými, pozitivními a odhodlanými lidmi, vstoupíte také do této vibrace. Nyní, pokud se obklopujete lidmi, kteří si stěžují, pomlouvají a jsou pesimisté, buďte opatrní! Ve skutečnosti mohou snížit vaši frekvenci, a proto vám zabrání využít zákon přitažlivosti ve váš prospěch.

3. Hudba

Hudba je velmi silná. Pokud posloucháte pouze hudbu, která mluví o smrti, zradě, smutku, opuštěnosti, toto vše bude zasahovat do toho, co cítíte. Věnujte pozornost textům hudby, kterou posloucháte, mohly by snížit vaši vibrační frekvenci. A pamatujte: přitahujete přesně to, co ve svém životě cítíte.

4. Věci, na které se díváte

Když se podíváte na vysílání, která se zabývají neštěstím, mrtvými, zradami atd. váš mozek to přijme jako realitu a uvolní do vašeho těla celou chemii, která ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Sledujte pořady a věci, které vám dělají dobře a pomáhají vám vibrovat na vyšší frekvenci.

5. Atmosféra

Ať už je to doma nebo v práci, pokud trávíte hodně času v chaotickém a špinavém prostředí, ovlivní to také vaši vibrační frekvenci. Zlepšete to, co vás obklopuje, zorganizujte a ukliďte své prostředí. Ukažte vesmíru, že jste schopni přijmout mnohem více. Postarejte se o to, co již máte!

6. Slovo

Pokud tvrdíte nebo mluvíte špatně o věcech a lidech, ovlivňuje to vaši vibrační frekvenci. Abyste udrželi svou frekvenci na vysoké úrovni, je nezbytné odstranit zvyk stěžovat si a špatně mluvit o druhých. Vyvarujte se tedy dramatu a šikany. Převezměte odpovědnost za rozhodnutí svého života!

7. Vděčnost

Vděčnost pozitivně ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Toto je zvyk, který byste nyní měli začlenit do svého života. Začněte děkovat za všechno, za dobré věci i za to, co považujete za špatné, děkujte za všechny zkušenosti, které jste prožili. Vděčnost otevírá dveře tomu, aby se ve vašem životě pozitivně dařily dobré věci.


Již několikrát bylo prokázáno, že různé frekvence zvuků přímo ovlivňují naši mysl a tělo. Ideální frekvencí je pak 432 Hz, protože rezonuje s vibracemi přírody i celého vesmíru.


Tak například elektromagnetické pulsy přírody mají frekvenci 432 Hz. Čím více času lidé stráví synchronizací s těmito frekvencemi, tím větší harmonii pociťují. Mír, relaxace a soustředění jsou některé z pozitivních dopadů, které tyto frekvence mají.


Teorie by mohla souviset například s meditační hudbou. Každá tonalita použitá pro meditaci je laděna na 432 Hz. Je to proto, že tělo a mysl se navzájem uvolňují a harmonizují. Na rozdíl od hudby 440 Hz, což je standartní frekvence moderní hudby, která podle výzkumu může stimulovat útlak, strach, nepohodlí i úzkost.


Zdroje:

https://www.facebook.com/groups/351683166754989/posts/402196175037021/

https://morezprav.cz/mix/frekvence-432-hz-rezonuje-s-vibracemi-prirody-a-vesmiru?fbclid=IwAR2tdr0azLDExL_dEuVWdj53SRO_IYBcCLpQ8l_QxmnSjNpCnP9j0V_qf6Y

1 504 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page