top of page

Novinky - Buďte u toho!

RIC_9643.jpg

Červenec - 2024

Krásný den, 

prázdninové čas je tu. Využijte dlouhé letní dny k načerpání nové energie, buďte hodně venku, ve spojení s přírodou, užijte si dovolenou a setkávání s rodinou a přáteli. Kdy jindy, když ne teď☀️

Ať už praktikujete čchi-kung či ne, vězte, že jen na vás záleží, jak se cítíte a s jakou energií vstupujete do každého dne. Udržovat svou vnitřní sílu, klid a zdravé tělo by mělo být naším dlouhodobým cílem. Pokud se chcete naučit, jak sami sebe energeticky nakopnout, jak se cítit dobře a spokojeně, zveme vás na naše nové programy - živě či on-line.

Máte rádi přírodu, život na vesnici a rádi byste si dopřádali regenerační dovolenou s programem na míru zahrnující energetická cvičení, koučink či individuální provázení s tím, co právě teď řešíte? Využijte možnost pronajmout si soukromou chalupu na Vysočině s VIP péčí Michaely Sklářové - info viz níže.


Přejeme vám krásné léto, plné pohody, sluníčka a radosti❤️​​

Těšíme se na viděnou!​

Za celý tým vás zdraví Michaela

 

ČCHI-KUNG A PROGRAMY PRO ZDRAVÍ ŽIVĚ

​​​

 • Cesta učitele - Tlačící ruce a Džan Džuan

Prohlubující škola čchi-kung pro lektory s Michaelou Sklářovou. Kultivace osobnosti a vnitřní síly. 
Osobní a profesní rozvoj pro pokročilé.

Tento speciální workshop je určený výhradně pro studenty, kteří praktikují více jak 2 roky. Tzn. mají lektorskou akreditovanou úroveň, rok praxe pokročilosti a třetí rok mohou mít účast na tomto workshopu.

Termín: 16. - 17. 8. 2024, více

 • Taichi čchi-kung a Tao meditace

4denní pohybově sebepoznávací program pro ženy pro zdraví a harmonii s Michaelou Sklářovou. Poznejte Taichi čchi-kung, umění sebe-léčení, dlouhověkosti a vnitřní krásy. Výuka 3 dny (pá - ne) + 1 den prohlubování (pá).

Termín: 20. - 22. 9. + 18. 10. 2024, více

 • Základy čchi-kung pro začátečníky

Pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie pro ženy a muže, začátečníky i mírně pokročilé s Michaelou Sklářovou. Čekají vás 4 dny (soboty), kde se naučíte, jak aktivovat svoji vnitřní sílu, harmonizovat svoji mysl a emoce a nastartovat cestu zdraví podle Tao.

Termíny: 12. 10., 26. 10., 16. 11., 30. 11. 2024, kombinace živě a on-line, více

 •  Zájmový kurz - základy čchi-kung pro začátečníky i mírně pokročilé

Víkendový pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie je určený pro ženy a muže, začátečníky s Michaelou Sklářovou. Zároveň jde o přípravný kurz pro lektorský kurz s akreditací MŠMT.

Termín: 18. - 20. 10. 2024, více

 • Lektorský výcvik 2024/25

​STUDIUM OTEVŘENO PŘEDBĚŽNĚ K ZÁPISU.

Studujte unikátní studium s akreditací MŠMT s Michaelou Sklářovou a týmem lektorů, které propojuje znalosti východních a západních metod práce s tělem i myslí pro moderního člověka.

Termín zahájení: 18. 10. 2024, více

LETNÍ POBYTY:

 • Venkovský ráj - Vysočina, Nová Ves

 • VIP regenerační pobyt s osobním provázením malé skupiny, max 4 osoby. Odpočinek, lesní meditace, práce s tělem, myslí a energií. Program sestavený na míru zahrnuje energetická cvičení, spojení s přírodou, objevování nových zákoutí sebe samých, meditace, výlety, koupání. Vše v lehkosti....

 • Čeká váš 6 dnů ve venkovském ráji, kde bude prostor a čas nastartovat vaši energii, vyladit se a načerpat nové síly. Naučíte se, jak si svoji energii umět udržet a dokonce navyšovat.

 • Termín a více info:

 • 3. - 8. 9. 2024 nebo dle individuální dohody

ON-LINE PROGRAMY

 • Energetický nakopávač - webinář zdarma

Přijďte se doslova energeticky nakopnout a poznat jednoduché návody o fungování energií, harmonie a vnitřní moudrosti podle Tao v moderní době. Zmapujete si 3 oblasti života, které zásadně ovlivňují vaši energii a zdraví!

Termín: kdykoli ze záznamu

Registrace

 • Aktivace energie za 21 dní

V novém on-line kurzu Aktivace energie za 21 dní se naučíte jednoduché a přesto velmi efektivní cviky, které rozproudí vaši energii.

Budete se opět cítit vitálně, spokojeně a budete každodenní výzvy zvládat s klidem a nadhledem!

​Termín: kdykoli

Zjistit více

_______

 

PORADENSTVÍ A TERAPIE  -  individuálně

 • Tradiční čínská medicína, plasma frekvenční ošetření - Ing. Miroslava Kurišová, MBA, tel. 602 256 334

 • Probiotika na míru, čchi-kung, koučink  - Michaela Sklářová , tel. 777 204 028

 

_______

Sledujte nás na našem webu nebo na sociálních sítích:

bottom of page