Tel: + 420 / 777-204-028           E_mail: info@zivycchikung.cz         Centrum Loreto

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon
kudy-z-nudy-logo.png

2019 Copyright Michaela Sklářová  -  Obchodní podmínky  -  Ochrana údajů  -  Foto Monika Kleinová  -  Foto Štěpánka Richterová 

Novinky - Buďte u toho!

Zveme vás na nové on-line programy: 

  • Aktivace životní síly

Zapojte se aktivně v teple vašeho doma do nového on-line programu Aktivace životní síly, kde najdete pár jednoduchých a přesto vysoce účinných technik pro dobré fyzické a duševní zdraví. 

 

Jednotlivá videa nabízí plynulé a uvolněné pohyby, které vedou k rozvoji těla, ducha a životní energie, zpomalují procesy stárnutí 

v neposlední řadě rozvíjí osobní potenciál každého jedince v rovině fyzické, emoční, mentální a duchovní.

Termín: kdykoli, více

  • On-line konzultace

Prožíváte emočně náročné až těžké období? Jste v situaci, kdy potřebujete pomoc? Rozhlížíte se kudy kam? Něco není úplně tak, jak si přejete? Chcete "to" změnit? Pojďme společně a systematicky Vaši situaci měnit. Cesta změny si vyžaduje konkrétní změny v realitě, a ty jsou mnohdy nejtěžší. 

Individuální konzultace "dle vašeho zadání" jsou určené všem, kteří chtějí svůj život posunout zase o kus dál v doporovodu osobního průvodce a kouče např. v oblasti  zdraví, vztahů, hojnosti, osobní cesty aj. 

Termín: po předchozí dohodě, většinou denně od 14 do 18 h, více

  • Kalman a jeho učení pravou mozkovou hemisférou

Trenér paměti Kalman Horvát mi slíbil, že nás, rodiče i naše děti, "propašuje” za hranici geniality nebo nás k ní přiblíží.

 

Čeká nás 30 lekcí, série cvičení a poznání, že máme obrovský potenciál a výjimečné
schopnosti. Vysílání bude vždy v 10 h dopoledne. V pondělí, středu a pátek.
Celý program je na deset týdnů a je zdarma.

 

Prohlédněte si úvodní video zde

 

Také si můžete k novému projektu přečíst krátký průvodní článek na našem blogu.

Termín: 3. dubna 2020, více

PŘIPRAVUJEME

1. Víkendový kurz Osm kusů brokátu - konec května

2. Další on-line vzdělávání - videa, sestavy, meditace

3. Akreditovaný kurz pro lektory - částečně prezenčně, částečně on-line

 

 

CENTRUM LORETO


Centrum Loreto je v současné době uzavřeno.
 

 

Více informací a celý program můžete sledovat na našem webu nebo na Facebooku:

Newsletter 4 - 2020

Krásný den, 

 

Krásný den,

 

v tradičním čase vám přinášíme aktuální zpravodaj, tentokrát vás však nebudeme zvát na nejrůznější akce a události, ale nabízíme vám možnost zapojit se do velmi zajímavých projektů on-line. 

 

Ve středu 1. dubna spouštíme nový program Aktivace životní síly, kde najdete pár jednoduchých cviků na probuzení životní energie. Videa jsou pro úplné začátečníky i mírně pokročilé (pro připomenutí) a jsou ZDARMA.

 

V pátek 3. dubna startuje úžasný projekt pro všechny, které zajímají nové způsoby učení. Což se bude hodit nejen rodičům, kteří se nyní věnují domácímu vzdělávání, ale i ostatním, kteří se chtějí pustit do svého osobního rozvoje. Do tajů pravo-hemisférového učení vás zasvětí trenér paměti Kalman Horvát, který jako trojkař a čtyřkař vystudoval vysokou školu. 

 

Děkujeme vám nadále za přízeň a přejeme krásné jarní dny, i když jsou jiné díky vzniklé situaci s pandemií covid-19. Berme tuto situaci jako výzvu k zamyšlení nad tím, jak danou situaci využít ve svůj prospěch.


Za celý tým vás zdraví Michaela