top of page

Aktivace životní síly Základy  (on-line programy)

Aktivace životní síly MS.png

Pečujte o sebe a svůj vnitřní klid!

Zapojte se aktivně do on-line programu Aktivace životní síly Základy

s Michaelou Sklářovou v teple svého domova.

Program je určený jak pro úplné začátečníky, tak všechny,  kdo si chtějí prohloubit své dosavadní znalosti. 

 

Naučíte se řadu jednoduchých a přesto vysoce účinných cviků, které vám dodají novou energii, sílu a vitalitu i přestože máte málo času! 

 

Podívejte se na Úvodní video. 

Ukázku videí zdarma najdete ZDE.

Zvýhodněná nabídka: BALÍČEK "7 + 21 + 49 DNÍ"- více

 

Co obsahuje balíček PRO ZAČÁTEČNÍKY  7 + 21 + 49 dní - 11 týdnů on-line kurz

osobní provázení s Michaelou (ze záznamu)

- min. 25 předtočených videí + bonusy

- denně sebe-poznávací cvičení 

- vstupy 15 - 20 minut (záznam)

- 2 zoom konference (záznam)

- neomezený přístup do FB skupiny

- články o základech tradiční čínské medicíny a taoistického pojetí zdraví

- spoustu teorie i praxe

Hodnota 11týdenního programu (77 dní): 20 790 Kč (270 Kč / den)

ZVÝHODNĚNÁ CENA : 11 088 Kč (144 Kč / den)

 

----

 

Vaše ohlasy

--

"Dobrý den paní Michaelo. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, za mé nasměrování na výzvu, kterou zítra končím.  Díky Vám jsem se zastavila a znovu jsem si začala užívat života více v klidu uvnitř sama sebe. Neskutečně moc si vážím všech informací i základu práce s energiemi. Obláčky energie už cítím ve velké míře v průběhu cvičení a to mě ohromilo. Mám z toho velikou radost. Každý den mě to moc baví a stalo se to pro mě jakousi příjemnou drogou. Pohlazením. To co, děláte pro ostatní, je krásné. Také to jak srdečně se chováte k ostatním se mi moc líbí. Jak jste otevřená a roztomilá, když Vám něco nešlo - technika. Vůbec to nevadilo, naopak se mi líbilo, že jste svůj nápad uskutečnila a dala do toho všechno. Vzniklo krásné dílo, které mi dalo opravdu mnoho a věřím, že nejen mě. Moc jsem se na každou lekci těšila. Děkuji Vám a moc se na Vás osobně těším na semináři 8 kusů brokatů. Přeji hezké dny, s úctou Anna"

--

Dobrý den Míšo, celý program balíček 7+21+49 jsem prošla a moc ráda bych ho měla stále k dispozici. Přihlásila jsem se znovu i do 30 denní výzvy a aktuálně mě provázejí Vaše krásné meditace. Moc děkuji za připravované programy. Mám za sebou různé terapeutické výcviky, cvičení pilates i jógy. Takto komplexní přístup v péči o sebe jsem již dlouho nezažila. To co načerpám od Vás, přináší užitek i pro mé okolí. 

Těším se na další spolupráci. Dana"

--

"Dobrý den, program mi změnil pohled na sebe, svoje myšlenky a svět okolo a zlepšil mi při cvičení koncentraci a učím se dýchat, což mě fascinuje. Žádný takový program jsem nikdy nezažila a tak nesrovnávám, je pro mě naprosto úžasné, že si ho můžu cvičit doma v klidu a kdy chci, i když teď jsem se skluzem 2 dny. Ludmila"

--

"Nazdar Míšo, děkuji za  program Aktivace životní síly - Prohlubování / 7týdenní program=49 dní, kterého jsem se zúčastnila. Velmi zřetelně a jasně jsi vysvětlovala celé sestavy i s poznámkami, proč cvičit některé cviky. Mně velmi pomohlo dýchání-dýchání do určité části těla. Cvičím denně v lese nebo u lesa, vše jsem si zapisovala a nyní opakuji postupně jednotlivé sestavy. Mrzí mne,že jsem se na tento týden nemohla přihlásit, snad někdy budeš část o psychice opakovat. Velmi mne zaujala konference s Jaroslavem Mendelem.

Kvalita hlasu se odráží v životní síle. Zdraví Tě Věra¨

--

"Dobrý den, mockrát děkuji za 30ti-denní výzvu.Každý den jsem cvičila a moc se mi líbila pestrost lektorů a denní setkávání...M."

--

"Míšo, moc moc díky za tenhle krásný počin! Přišlo mi super, jak bylo víc lektorů - každý je trochu jiný, má svůj "styl" a díky tomu jsem si vyzkoušela i různé přístupy....mnohem víc cítím živost v těle, energii. Až mě překvapilo, jak se po těch 20-30 minutách člověk může cítit krásně...J." 

--

"Ahoj Míšo. Byla to pro mě opravdu velká výzva. Výzva o vůli a trpělivosti. Čchi-kung mě opravdu oslovil, od září pravidelně cvičím.  Jsi opravdu výborný učitel. Děkuji za vše. Tvé lekce mi velice pomáhají. A moc mě to baví. Libuše."

--

"Dobrý večer. Záměr byl udělat si na sebe každý den čas, nalezení vnitřní síly, zvýšit energii, rekonvalescenci, uvědomění, co od života chci...od každého jsem se něco nového naučila. Co mi program pomohl změnit? Uvolňovat stres pomocí cvičení a uvědomit si, kde v těle je, uvolnila se mi krční páteř. Změna jídelníčku, více vařím, zahřívám podporuji slezinu, ledviny. Každý den cvičim, dělám automasáž. Mám lepší vztahy se svými dětmi, mám nadhled a více pochopení, teď to byla těžká zkouška tři děti doma:) na domácí výuce. Před začátkem výzvy jsem byla nemocná na covid s né úplně mírným průběhem a musím říci, čchi kung urychlil můj návrat ke zdraví. Moc děkuji, přišlo to v pravou chvíli... E."

--

Ukázku videí zdarma najdete ZDE

bottom of page