Program Tao ženy - speciálně pro ženy

Rozvíjejte své zdraví a harmonii

Tao ženy je pohybově vzdělávací a prožitkový program určený speciálně pro ženy. Podporuje zdraví a ženství, otevírá osobní potenciál ženy, její spiritualitu a cestu k vědomé proměně vlastního života.

Základem programu jsou unikátní staročínská umění čchi-kung, která komplexně kultivují tělo, mysl a emoce, zvyšují energii a znovu nastolují rovnováhu v životě moderní ženy. Díky tomu se celkově zlepšuje fyzická

i psychická kondice ženy, udržuje hormonální rovnováha, rozhýbává lymfa, omlazují buňky, otevírá intuice a prohlubuje vnitřní moudrost ženy. 

Program propojuje 4 roviny - fyzickou, emoční, mentální a duchovní.

Tao ženy - zájmové a profesní studium 

Zájmové studium Tao ženy
(přípravné studium)
Jaro 2020

Vícedenní pobytový kurz v přírodě nebo

v Praze, kde se naučíte základy čchi-kung

a půvabnou sestavu Taichi čchi-kung, součástí jsou další metody seberozvoje

a přednášky základů trad. čínské medicíny, zájmové studium je zároveň přípravným pro studium s akreditací MŠMT.

Akreditované studium - 1. rok
(pro ženy lektorky)
Podzim 2020

Roční studium (200 vyuč. hodin) zakončené závěrečnou zkouškou a certifikátem MŠMT je pozvánkou pro všechny ženy, které by chtěly umění čchi-kung předávat dál, podmínkou je účast v zájmovém studiu a otevření vlastní praxe během studia.

Další programy Tao ženy 
(cvičení, semináře, přednášky
Připravujeme

Volný cyklus přednášek, cvičení a seminářů pro osobní rozvoj žen zaaměřený na kultivaci ženství, vnitřní síly a sexuality ženy pro její harmonický a spokojený život. 

Program Tao ženy je prožitkový a ukazuje ženě cestu, jak být sama sebou, ve své ženskosti, něžnosti a síle.

Více o programu Tao ženy

Program Tao ženy přispívá celkově k dobré kondici těla a vnitřní harmonii ženy. Pozitivně ovlivňuje její osobní, partnerský, rodinný

a pracovní život. Cílem programu Tao ženy je návrat ženy ke svému ženství na hluboké spirituální úrovni, upevnění zdraví a otevření její cesty. Propojení se s energiemi přírody, země a kosmu, s vlastní mocí a vnitřní silou. Díky tomu, že pozná žena lépe svoji podstatu, může navázat hlubší kontakt se sebou a pradávnou moudrostí žen svého rodu. Může dojít k poznání toho, kdo je, sebeuzdravovat sebe a druhé. 

 

Program Tao ženy je prožitkový a ukazuje ženě cestu, jak být sama sebou, ve své ženskosti, něžnosti a síle. Naučíte tři základní sestavy, ladných pohybů, které jsou synchronizovány pomalým a rytmickým dýcháním v souladu uvolněnou, soustředěnou a klidnou myslí. Patří mezi ně sestva Tai Chi Čchi-kung, setsva 5 elementů a sestva Yin Yang (více v učebním plánu). Sestavy jsou především zaměřené

na posílení ženské energie a vytvoření bezpečného prostředí pro sebeléčení a harmonizaci ženy. Součástí jsou také meditace, automasáže a relaxace, sdílení v councilovém kruhu.

 

Program Tao ženy ženám přináší:

  1. prožitkové metody sebepoznání, které napomáhají ke šťastnému a zdravému způsobu života 

  2. eleganci v pohybu díky půvabné sestavě Taichi čchi-kung

  3. vzácné omlazující techniky pro tři poklady ženy - děloha, srdce, intuice

  4. práci s tělem a myslí: harmonizační techniky, masáže, automasáže a práce s energií přírody

  5. znalosti důležitých bodů, základy čínské medicíny a taoistické filosofie

  6. otevření přirozené cesty ke svému potenciálu a sebeuzdravování 

 

Program Tao ženy je pro všechny ženy, které v sobě chtějí znovu probudit duchovní moudrost a podporovat skutečné hodnoty lidství.

Tel: + 420 / 777-204-028           E_mail: info@zivycchikung.cz         Centrum Loreto

kudy-z-nudy-logo.png
  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon

2019 Copyright Michaela Sklářová  -  Obchodní podmínky  -  Ochrana údajů  -  Foto Monika Kleinová  -  Foto Štěpánka Richterová