top of page

Program Tao ženy - speciálně pro ženy

DSCN6098.jpg

Rozvíjejte své zdraví a harmonii

Chcete získat více energie a cítit se v životě naplněně?

Tao ženy  je vědomá cesta ženské krásy, zdraví a moudrosti.

Pohybově vzdělávací a prožitkový program Michaely Sklářové určený speciálně pro ženy. Podporuje zdraví a ženství, otevírá osobní potenciál ženy, její spiritualitu a cestu k vědomé proměně vlastního života.

Základem programu jsou unikátní staročínská umění čchi-kung, která komplexně kultivují tělo, mysl a emoce, zvyšují energii a znovu nastolují rovnováhu v životě moderní ženy. Díky tomu se celkově zlepšuje fyzická

i psychická kondice ženy, udržuje hormonální rovnováha, rozhýbává lymfa, omlazují buňky, otevírá intuice a prohlubuje vnitřní moudrost ženy. 

Program propojuje 4 roviny - fyzickou, emoční, mentální a duchovní.

Aktuální přehled termínů 

Více o programu Tao ženy

Cílem programu Tao ženy je návrat ženy ke svému ženství na hluboké spirituální úrovni, upevnění zdraví a otevření její cesty. Propojení se s energiemi přírody, země a kosmu, s vlastní mocí a vnitřní silou. Díky tomu, že pozná žena lépe svoji podstatu, může navázat hlubší kontakt se sebou a pradávnou moudrostí žen svého rodu. Může dojít k poznání toho, kdo je, sebeuzdravovat sebe a druhé. 

Naučíte se praxi ladných pohybů čchi-kung (čchi= energie, životní síla, kung = kultivace, práce, dílo), které jsou synchronizovány pomalým a rytmickým dýcháním v souladu uvolněnou, soustředěnou a klidnou myslí. Patří mezi ně např. sestava YIA a YANG nebo Tai chi čchi-kung (více v učebním plánu) na posílení ženské energie a vytvoření bezpečného prostředí pro sebeléčení a harmonizaci ženy. Součástí jsou také meditace, automasáže a relaxace, sdílení v councilovém kruhu.

 

Program Tao ženy ženám přináší:

  1. prožitkové metody sebepoznání, které napomáhají ke šťastnému a zdravému způsobu života 

  2. eleganci v pohybu díky půvabné sestavě Taichi čchi-kung nebo YIN a YANG

  3. vzácné omlazující techniky pro tři poklady ženy - děloha, srdce, intuice

  4. práci s tělem a myslí: harmonizační techniky, masáže, automasáže a práce s energií přírody

  5. znalosti důležitých bodů, základy čínské medicíny a taoistické filosofie

  6. otevření přirozené cesty ke svému potenciálu a sebeuzdravování, zvýšení energie a radosti

 

Program Tao ženy je pro všechny ženy, které v sobě chtějí znovu probudit vnitřní moudrost a podporovat skutečné hodnoty lidství. 

Program Tao ženy pozitivně ovlivňuje její osobní, partnerský, rodinný a pracovní život.

Staročínská umění čchi-kung otevírají osobní cestu ženy, podporují její ženskost, intuici, sex apeal a krásu. Ženy se naučí pracovat s energií lidského těla, země, nebe a přírody pro své sebeléčení, půvabnou sestavu Taichi čchi-kung, meditaci v pohybu, která přispívá k vyrovnání sil jin a jang v těle (ženský a mužský princip) a má blahodárné účinky na lidské zdraví, psychiku a vitalitu. S pomocí  čchi-kung, tao meditací, společného sdílení, speciální dechových a relaxačních technik si ženy mohou během celého kurzu načerpat novou energii a odpočinout si.

bottom of page