Tel: + 420 / 777-204-028           E_mail: info@zivycchikung.cz         Centrum Loreto

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon

2019 Copyright Michaela Sklářová  -  Obchodní podmínky  -  Ochrana údajů  -  Foto Monika Kleinová  -  Foto Štěpánka Richterová 

Programy pro jednotlivce

Potřebujete individuální přístup?

Jste v situaci, kdy se rozhlížíte kudy kam? Něco není úplně tak, jak si přejete a chcete "to" změnit? Objednejte si termín a pojďme společně systematicky Vaši situaci měnit. Cesta změny si vyžaduje konkrétní změny v realitě, a ty jsou mnohdy nejtěžší. Pojďme krok po kroku. 

Individuální konzultace "dle vašeho zadání"  jsou určené pro všechny, kteří chtějí svůj život posunout zase o kus dál v doporovodu osobního průvodce a kouče  např. v oblasti  zdraví, vztahů, hojnosti, osobní cesty aj. 

Konzultace provádí Michaela Sklářová, která své zkušenosti čerpá 

z více jak 20ti leté praxe v oblasti práce s tělem a osobností (taoistický čchi-kung a meditace, relaxační techniky, koučink, traumatreetment - práce s traumatem, vnitřními osobami, dále rodinné konstelace, vizualizace, tao masáže, reflexní terapie, tantrické znalosti).

Objednávky termínů: tel + 420 777 204 028 (další info dole na stránce)

V závěru každého sezení si můžete nechat na podporu namíchat směs "Bachovek". Další nabízené služby...

Posuňte se zase o kus dál - koučink a konstelace

RESTARTkoučink & konstelace
90 / 120 minut

Individuální program zaměřený na práci

s náročnými životními tématy až traumaty.

Vynikající nástroj sebepoznání v čase krize nebo změn, který napomáhá k urovnání si myšlenek, priorit a konkrétních akcí v oblasti lásky, zdraví, práce, rodiny, atd.

LIFEkoučink & cesta
90 / 120 minut

Program zaměřený na práci s vnitřní krizí 

a nalezení hlubšího smyslu života.

Při kladení konkrétních otázek nalézá klient sám ve svém nitru jasné odpovědi. Díky tomu se může lépe orientovat v sobě a dosavadní životní situaci.

ANTIstres & čchi-kung
90 / 120 minut

Program zaměřený na práci s tělem, 

myslí a energií, dechem a životní sílou.

Pohybový program, kde se můžete naučit konkrétní čchi-kung pro páteř, klouby posílení vnitřních orgánů, meditace pro zklidnění mysli nebo celé sestavy cviků.

Vylaďte své tělo - masáže a terapie

TAOmasáž & dech
90 / 120 minut

Program zaměřený na práci s tělem, dechem

prožitkem a hlubokým uvolněním.

 

Jemná však hluboká ozdravná masáž zaměřená na uvolnění celého těla, mysli a psychiky. Zahrnuje kombinaci různých  tlakových nebo relaxačních technik. 

REFLEXterapie & relax
60 / 90 minut

Program zaměřený na reflexní terapii chodidel a uvolnění páteře.

Reflexní terapie plosek nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a míst, které korespondují s jednotlivými orgány.

Dr.BACH & květové esence
60 / 90 minut

Jednoduchý, účinnný způsob harmonizace negativních vzorců lidské mysli a duše.

Každá nemoc má svou příčinu v některé z negativních emocí. Bachovy esence tyto emoce pomáhají odstranit a "vyměnit" za uzdravovací pozitivní proces. 

Rezervace místa

ADRESA:

Kde: Poliklinika v Revoluční ul. v Praze (Centrum psychosomatické péče, ordinace MUDr. Heleny Máslové, 6. poschodí, tramvaj. zastávka Dlouhá třída nedaleko metra Náměstí republiky)

Kdy: ve středu 13- 18 h, ve čtvrtek a pátek v časech: 9 - 16 h dle domluvy

REZERVACE:

Vyberte si svůj program a objednejte si indviduální konzultaci 2 způsoby: 

1) osobně (platba na místě) nebo

2) po skype (platba předem na účet)

Zavolejte na tel.: + 420 777 204 028 - Michaela Sklářová

CENA (platné od 1. 2. 2020)

Cena: 1500 Kč / 1 hodina - v případě, že konzultaci NEzrušíte do 3 dnů účtuji 100% storno poplatek. Sezení trvá zpravidla 90 až 120 minut.

Doporučení: zpravidla pracujeme společně dlouhodobě a domlouváme si 3 až 6 sezení pro dobré ukotvení změn v realitě a celkou integraci. První tři sezení cca po 21 dnech až měsíci, další tři sezení cca za 1,5 - 2 měsíce.

Dárkové poukazy: připravíme dle vašeho požadavku a ceny 

 

Speciální program Terapie v přírodě: odehrává se za Prahou (cca 20 km) na silném energetickém místě a trvá 3 až 4 hodiny podle vašeho konkrétního záměru. Cena: 6 000 Kč (platba předem na účet)